Poslední domácí zápas v tomto roce

14.12.2023

V rámci 15.kolo přivítáme na domácí hale tým TJ Sokol Jaroměř, kterému máme rozhodně co vracet, jelikož první zápas v sezóně jsme na jejich hřišti prohráli rozdílem 7 branek.

Benešáci minuly týden vycestovali do Milevska, kde je čekal velmi nepříjemný soupeř, který se nachází na sedmé příčce celkové tabulky NFL.

Od začátku zápasu jsme měli jasný cíl a to vyhrát. Výkon tomu odpovídal již od začátku utkání. Po první třetině jsme vyhrávali o dvě branky. Do druhé třetiny jsme vstoupili vlažně a soupeř skóre dorovnal, dokázali jsme na to ještě odpovědět a po druhé třetině byl výsledek 5:3 pro Benešov. Třetí třetina se nám již tradičně vůbec nepovedla…soupeř dorovnal skóre a byl to on, kdo v zápase začal dominovat. Když už si všichni mysleli, že půjdeme opět do prodloužení, ze standardní situace jsme obdrželi rozhodující gól na 7:6 pět vteřin do konce utkání…

Komentář hostů Brož Lukáš (Trenér): Děkujeme soupeři za utkání, divácky zajímavé utkání, mělo pro nás hořký konec. Podobné situace se nám opakují často a musíme se z toho ponaučit a hrát kvalitně celý zápas.

Z tohoto výkonu se musíme co nejdříve oklepat a máme k tomu jedinečnou šanci již tuto neděli.

Doražte podpořit domácí borce a pomožte jim svým fanděním k zisku důležitých bodů do tabulky!!